Oferta szkoleń

Architektura Korporacyjna - metodyka TOGAF 9.1 (j.angielski)

Wyślij zgłoszenie lub zapytanie

Imię:

Nazwisko:

Firma:

Email:

Telefon:

Treść:


Data rozpoczęcia: 2013-12-16, ilość godzin: 18, cena: 2.600 złSzkolenie TOGAF Poziom 2 - Certyfikacja jest skierowany przede wszystkim do architektów, którzy są zainteresowani uzyskaniem najwyższego poziomu certyfikatu w Architekturze Korporacyjnej. Głównym założeniem tego szkolenia jest przygotowanie uczestników do zdania egzaminu TOGAF 9.1 (certyfikat). Uczestnicząc w szkoleniu, słuchacze będą mogli zweryfikować posiadaną wiedzę dzięki położeniu nacisku na rozwiązywanie praktycznych problemów po ukończeniu tego kursu słuchacze będą mogli je zaimplementować w swoim przedsiębiorstwie ze 100% skutecznością. Szkolenie jest ukierunkowane na osoby, które są bezpośrednio zaangażowane w realizację i rozwój rozwiązań TOGAF w swoich organizacjach. Posiadanie certyfikatu TOGAF Poziom 2 stanowi również zabezpieczenie dla funkcjonowania całej korporacji, poświadcza iż specjaliści  IT zyskali najlepsze umiejętności. Stanowi to doskonałą przewagę konkurencyjną.

Cel:
Przygotowanie kursantów do certyfikowanego egzaminu TOGAF 9.1

Tematyka:

  • Odświeżanie znajomości TOGAF 9.1, niezbędnej do zdania egzaminu na poziomie certyfikowanym
  • Pytania praktyczne na poziomie Certyfikacji
  • Ład organizacyjny
  • Artefakty TOGAF


Wymagania:
Uczestnictwo w kursie TOGAF 9.1  i zdanie egzaminu TOGAF 9.1 Foundation Level

Kto powinien wziąć udział w kursie:
Osoby zainteresowane, które zdały egzamin TOGAF 9.1 zainteresowanie poszerzaniem wiedzy na wyższym poziomie egzaminacyjnym.

W ramach szkoleń z Architektury Korporacyjnej współpracujemy z czeską firmą Anywhere, akredytowanym partnerem The Open Group w zakresie TOGAF.

KADRA TRENERSKA:

Andrew Tomsky

Certyfikowany trener TOGAF 9.1. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie architektury korporacyjnej. Odpowiada za prowadzenie kursów TOGAF w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, a od 2013 roku w Polsce. Specjalizuje się w dziedzinie analizy biznesowej. Budował m.in. model architektury biznesowej oraz przypadki użycia dla samoobsługowego portalu banku CSOB. Absolwent wydziału fizyki Univeristy of Dundee.


Opinie o szkoleniu


Dodaj opinię


Opinia:Autor: